BIKOR 100% Pierwotnej Bikor Ziemia Egipska. Darmowy PĘDZEL DO PUDRU.

EUR 50,86 Nu Kopen Sold, EUR 13,01 Verzending, Betaal met PayPal en u bent volledig beschermd.

Verkoper: vip925vaidas (243) 100%, Objectlocatie: Redruth, Verzending naar: GB en vele andere landen, Objectnummer: 183526380706 darmowy PĘDZEL DO PUDRUDARMOWA DOSTAWA100 % BIKOR ZIEMIA EGIPSKAJego bogate i dopracowane składu jest niezastąpiony zabiegów upiększających, i w tym samym czasie klimatyzacja kosmetyki. Jego imponujący wzór został stworzony ponad dwadzieścia lat temu i jest regularnie doskonalone w celu zapewnienia konsumentom jak najlepszych wyników. Produkt szybko zdobył renomę w całej Europie i wielki sukces odniósł swoje pierwsze starcie. To unikalne urządzenie do opalania twarzy wzbogacony o proteiny jedwabiu, olej Jojoba i witamina E przyczyni się do złagodzenia i chronić skórę podczas osiągania swojego naturalnego piękna. Uzyskać naturalny wygląd o każdej porze i przy garbowaniu Egyptische Erde, premier self tanner który komponuje się z twoją skórę do tworzenia zdrowego wyglądu opalona w kilka sekund. Ziemia Egipska zastąpi fundacje Blusher, proszki i fundacji. Bogata receptura zawiera ochrony przeciwsłonecznej SPF aby chronić skórę przed szkodliwym wpływem . nowa, ulepszona formuła została przetestowana i zatwierdzona przez dermatologów, którzy zgodzili się również, że Bikor Egyptische Erde doskonale nadaje się do skóry wrażliwej. Idealne rezultaty - stosować naturalne włosy szczotką. Każde 14g. (5 OZ) Condition: New, Brand: Bikor

aryildizpro.com Insights aryildizpro.com Exclusief
  •  Populariteit - 75 bekeken, 2.2 views per day, 34 days on eBay. Grote hoeveelheid van bekeken. 1 verkocht, 10 beschikbaar.
  •  Prijs -
  •  Verkoper - 243+ producten verkocht. 0% negatieve feedback. Grote verkoper met zeer goede positieve feedback en meer dan 50 ratings.
Vergelijkbare producten Items
Sitemap